Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

marketing w usługach medycznych, poszukuje

marketing w usługach medycznych, poszukuje

Hej. Potrzebuję namiarów na firmę, która specjalizuje się w marketingu gabinetów lekarskich. Mam nadzieję, że polecicie mi kogoś na podstawie swoich doświadczeń? Czekam na odpowiedzi.

MaszWielkosc

Posty: 9

 
Polecam Wam zgłosić się do kogoś, kto jest w stanie zaproponować doświadczony marketing gabinetów lekarskich. Należałoby zwrócić szczególną uwagę na agencje reklamowe, które posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie :-)

Adi666

Posty: 11

 
Promocja gabinetu lekarskiego jest bardzo ważna. Jestem przekonany, że bez niej wszelkie gabinety w dużych miastach nie mają prawa cieszyć się satysfakcjonująco dużym zainteresowaniem. Ważny jest przemyślany wybór metod promocji.

Katolik

Posty: 8

 
Nie ukrywam, że od dłuższego czasu chodziła mi po głowie nieco bardziej intensywna reklama produktów leczniczych. Obecnie szukam agencji reklamowej, z którą zacznę współpracę.

Marti

Posty: 18

 
Znajomy lekarz od dłuższego czasu wspominał mi, iż powinienem zainwestować w marketing medyczny. Teraz poważnie się nad tym zastanawiam.

nikolusw

Posty: 12

 
Agencje, które posiadają w ofercie marketing medyczny są skłonne zaproponować między innymi stworzenie oraz prowadzenie fanpage na Facebooku.

pawelek75

Posty: 20

 
Gdy w rachubę wchodzi marketing usług medycznych powinniście zwrócić szczególną uwagę na tą agencję: https://www.mediamedic.pl. Polecam ich bez wahania!

Julian

Posty: 9

 
Znam skuteczne metody promocji gabinetu stomatologicznego, albowiem sam w przeszłości przeprowadzałem taką kampanię. Zakończyła się ona stuprocentowym sukcesem, albowiem z klientem od tej kampanii współpracowałem poprzez kilka lat.

jkiolek56

Posty: 7

 
W mojej opinii nieskomplikowana jest promocja gabinetu stomatologicznego, aczkolwiek pod warunkiem, iż postanowimy podjąć współpracę z doświadczoną agencją marketingową. Polecam na początek zainteresować się opiniami na temat poszczególnych agencji :-)

trans34

Posty: 7

 
Nie ukrywam, iż od dłuższego czasu chodziła mi po głowie nieco niezwyklej intensywna reklama produktów leczniczych. Obecnie poszukuję agencji reklamowej, z którą zacznę współpracę.

Ymooo2

Posty: 21