Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Litery podświetlane- jaka firma?

Litery podświetlane- jaka firma?

Witam. Pylon z podświetleniem wewnętrznym za rozsądne pieniądze – skąd warto zamówić? Trochę ofert przejrzałem, mam kilka typów, ale jakbyście mogli dorzucić coś jeszcze, podzielić się swoimi doświadczeniami to będę wdzięczny. Pozdrawiam!

propek1

Posty: 9

 
Mam pytanko – jak to jest z takimi kasetonami reklamowymi jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe? Długo taka reklama może posłużyć w dobrej kondycji i stanie? Jakie macie doświadczenia?

Namo

Posty: 24

 
Jakby miał kogoś polecać od kasetonów reklamowych to najlepsze mam wspomnienia z obsługą ludzi z Neobrand -neobrand.pl. Szybko zajęli się zleceniem, zrobili projekt zgodny z moimi oczekiwaniami i też całe prace wykonawcze, produkcja – wszystko to było wykonane sprawnie, bez marnowania mojego czasu.

superbu

Posty: 26

 
W różnej jakości można znaleźć reklamy w firmach, które zajmują się projektowaniem i produkcją. Powiem tak – na pewno bym tutaj jakoś mocno nie oszczędzał, bo jeśli reklama ma dobrze wyglądać to musi trochę kosztować.

Wariat

Posty: 16

 
Chyba zainwestuję w pylon reklamowy, ale myślę też o takiej specjalny ekranem LCD, tylko to już jest dużo droższa opcja, ale za to efektowna.

Illilakip

Posty: 21

 
Jest spory rozrzut jakościowy między firmami produkującymi reklamy tego rodzaju. Także na pewno trzeba być ostrożnym przy wyborze wykonawcy. Pozdrawiam serdecznie!

Reklama

Posty: 32

 
Ciekaw jestem w sumie ile może kosztować taki projekt od A do Z kasetonu reklamowego, ktoś wie? Chodzi mi o projekt plus produkcję i montaż.

staffer

Posty: 23

 
Teraz wybór jest ogromny, można za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić ciekawą reklamę z mocny i wyraźnym podświetleniem. Kiedyś takiego asortymentu nie robili.

wicio149

Posty: 9