Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Komu nie jest obca promocja firm?

Komu nie jest obca promocja firm?

Dzień dobry. Wydawałoby się, że event marketing ma proste założenia i w rzeczywistości tak jest.

Jako organizator nie zdawałem sobie sprawy z odpowiedzialności i szczegółów, których nie dograłem. A Wy zaliczyliście kiedyś taką wpadkę?

Możecie polecić jakąś firmę, jaka organizuje takie wydarzenia?

Malinka Moja

Posty: 10

 
Cześć.

Jako wyzwanie zawsze traktowałem zorganizowanie eventu bądź imprezy firmowej. Okazało się to niczym wyjątkowym, gdy wzięło udział w tych wydarzeniach kilkanaście ludzi. Skomplikowane akcje skierowane do konsumentów zorganizowaliśmy już we współpracy z lokalną agencją reklamową, która zasłużyła w naszych oczach na najwyższe uznanie.

Miner-ooo

Posty: 16

 
Witam serdecznie. Dawniej nie potrzebowałam promocji marek, ale nadszedł moment, gdy konkurencja zaczęła prężnie działać. Skoordynować moje akcje pomogła firma http://www.ievent.pl. Posiada ona bardzo zróżnicowaną ofertę, która zyskała moją sympatię, bowiem możemy dowolnie negocjować stawki oraz podjęte przez firmę działania.

Szczerze polecam!

robbin1

Posty: 24

 
Hej.
Zmiana strategii marketingowej naszej firmy była dla mnie sporym zaskoczeniem, a zarazem wyzwaniem. Sprostać mu chciałem z całych sił i wydaje mi się, ze wygrałem tą walkę.

sesef

Posty: 20

 
Cześć.
Zawsze wydawało mi się, że fora dyskusyjne to tylko rozmowy pomiędzy ludźmi, z których nie można wyciągnąć nic wartościowego. Myliłam się, bowiem w ten sposób zdobyłam kluczową wiedzę z zakresu marketingu, a także na temat promocji produktów.

Czasami warto zweryfikować coś samemu zanim dokona się oceny!

Kuwej56

Posty: 20

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bo byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona poprzez nich kalkulacja wydatków przerosła moje możliwości i od razu zrezygnowałem. Wówczas trafiłem na to forum i propozycje sporo innych firm, jakie nie wydają się gorsze, niemniej jednak dysponują propozycje niezwyklej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem zaspokojony.

Kruszyn99

Posty: 26

 
Dzień dobry.

Podczas funkcjonowania firmy pojawia się sporo wątpliwości czy wszystkie poczynania marketingowe wykonujemy stosownie. Dzięki Wam unikam takich wątpliwości, albowiem kieruje się zasadami zawartymi na forum.

HiT92

Posty: 22

 
Hej. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę właścicielem firmy i będę zmuszony podjąć na swoje barki organizację imprez firmowych. Ostatnio wyręczyła mnie w tym firma http://www.ievent.pl, za co jestem bardzo wdzięczny, bowiem przez natłok pracy nie miałem zupełnie na to czasu. Być może i Wy znajdziecie się w takiej sytuacji, więc mogę polecić sprawdzone rozwiązanie, które nie okazało się kosztowne z racji taniego wynajęcia lokalu, napojów i cateringu.

lenox4

Posty: 17

 
Witam.

Niedawno trafiłem na stronę http://www.ievent.pl, jaka okazała się lekarstwem na wszystkie nasze kłopoty z organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji.

Mogę śmiało polecić i przedstawić zdjęcia z wydarzeń, jakie nam zorganizowali.

fuey

Posty: 15

 
Cześć.

Te forum dyskusyjne okazało się prawdziwą skarbnicą wiedzy, bowiem dzięki niemu zrozumiałam czym w rzeczywistości jest marketing idei. Dopiero wówczas postanowiliśmy z szefem podjąć odpowiednie działania.

jirajamgo

Posty: 29