Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Planowane imprezy firmowe – komu powierzyć organizację?

Planowane imprezy firmowe – komu powierzyć organizację?

Witam serdecznie. Podjąłem się zadania zaplanowania imprezy integracyjnej, ale teraz wydaje mi się, że to był błąd. Jestem w kropce, bo nie wiem co spodoba się wszystkim.

Co myślicie?

Zob4567

Posty: 19

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, gdyż moja firma przestała przynosić należyte zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

jirajamgo

Posty: 29

 
Dzień dobry. Moi klienci od dłuższego czasu zabiegali, abym rozpoczął organizację imprez plenerowych, bowiem dotychczasowe usługi przestały wystarczać im firmom. Z chęcią przystąpiłem do działań mających to na celu, ale uświadomiłem sobie coś niesłychanie istotnego – nie posiadam doświadczenia. Zastanawiam się czy sprostam. Może dacie mi jakąś radę?

PS. Chcę organizować eventy i akcje promocyjne.

666marian

Posty: 22

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, jaką znalazłam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, ponieważ głównie dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od fachowców, a także mogłam zlecić organizację imprezy, a także kolejnego eventu profesjonalistom!

Złoty

Posty: 14

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, że uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, że dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

Justynka45

Posty: 21

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, jaką odszukałam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, bowiem przede wszystkim dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od specjalistów, a także mogłam zlecić organizację imprezy, a także kolejnego eventu profesjonalistom!

Jacuś3456

Posty: 18

 
Cześć.
Na moich barkach spoczęła organizacja dni miasta, a ja nie miałem doświadczenia w tym zakresie. Fakt, że to niewielkie miasto nie zmieniał mojego nastawienia, bowiem bałem się. Praktyczne porady dotyczące organizacji imprez na tym forum znacząco mi pomogły.

Marlenka

Posty: 19

 
Witam. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się trafić na to forum, bo jako kobieta organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się mnóstwo pytań, na które znam już odpowiedzi.

strom

Posty: 21

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której oferta znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bo można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Cziczin

Posty: 19

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, jakiej propozycja znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, albowiem można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Wielkii3

Posty: 22