Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Grupa akrobatyczna, gdzie ??

Grupa akrobatyczna, gdzie ??

Myślałem o imprezie firmowej. Może pokaz w kielichu wody ? Wiem, że takie pomysły najlepiej się sprawdzają. Może ktoś korzystał już z pokazów tej artystki z mam talent i może się wypowiedzieć jak było?

KKkurol

Posty: 12

 
No właśnie imprezy firmowe potrafią człowiekowi spędzić sen z powiek. Nie wiadomo co będzie najlepsze. Lecz ze swojego doświadczenia proponuję zlecić to fachowcom. Kiedyś próbowałem swoich sił sam, nie wyszło:(

joziaaaaq23

Posty: 20

 
Uważam, że bardzo ciekawa idea takie pokazy akrobatyczne. Zresztą sama artystka jest utalentowana i nigdy wcześniej nie spotkałem się z takimi oryginalnymi pokazami. Dobry pomysł na imprezę pracowniczą.

guru67

Posty: 20

 
Jak dla mnie to najlepsza z agencji eventowej ze śląska, a miałem styczność już z wieloma. Prowadzę gigantyczną firmę więc korzystam z usług takich agencji. Polecam tę, albowiem działa z wielkim rozmachem i mega dobrymi pomysłami.

Dagmara87

Posty: 18

 
Wow, pokaz w kielichu wody rozdziawia zawsze wszystkim buzie, tym bardziej, iż to nie pokaz w telewizji, a w realu. Doskonale, iż artystka wciąż się rozwija i można ją wszędzie oglądać.

ZaNK3R

Posty: 20

 
A może te pokazy cyrkowe http://www.annafilipowska.com ? Ja już korzystałem z oferty tej pani. Utalentowana artystka daje świetne show, uświetni każdą imprezę firmową, plenerową itd. Polecam, bo warto.

jirajamgo

Posty: 29

 
Jeśli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i bardzo jej kibicowałem. Ma fajne pomysły. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

bejbee45

Posty: 12

 
Fajowa sprawa, imprezy plenerowe u nas w firmie są sławne, wobec tego wszystkim innym polecam tę formę integracji pracowników i promocji firmy. A jeśli chodzi o artystkę z pokazami w wodzie, tym niezwyklej:)

Sewerynus

Posty: 16