Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Atrakcje w Warszawie

Atrakcje w Warszawie

Witam. Jeśli braliście udział w jakiejś dobrze zorganizowanej imprezie dla firm, takiej integracyjnej, to dajcie znać. Chodzi mi o jakieś atrakcje w Warszawie typu jakieś skutery, quady. Może nawet kilkudniowy wypad :)

Krakus

Posty: 14

 
Niezwykle spoko oferta. Chyba też się zdecydujemy na takie atrakcje w Zegrzu. Czekamy aż zrobi się ciepło i działamy. W końcu jakiś dobry pomysł wpadł mi do głowy :)

NBA-dresy

Posty: 24

 
Faktycznie mają niezmiernie dobrą ofertę. Organizują wyjazdy integracyjne w Warszawie, niemniej jednak jeżeli chodzi o miejsca to są to naprawdę częstokroć nawet takie, o których nie mamy pojęcia, iż takie są :) Też polecam tę agencję, albowiem znamy ją od kilku lat i korzystamy z zawsze wypasionej i profesjonalnej oferty.

johncena67

Posty: 19

 
Sporo słyszałem o takich właśnie imprezach 4x4 w Warszawie i pomysł jak najniezwyklej mi się podoba:) szkoda tylko, że to nie od pracowników wychodzi inicjatywa, a od góry :) Generalnie jestem za organizacją takich wypadów, w sezonie letnim tym niezwyklej. Niemniej jednak i zimą oferta jest niczego sobie.

Sarever

Posty: 29

 
Ogromna oferta, naprawdę godna uwagi http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. W naszej prężnie działającej firmie okazała się skuteczną metodą dla wzmocnienia więzi między pracownikami. Te imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim gorąco polecam.

Kleooo6

Posty: 13

 
Nam też przydałby się taki wypad :) W odróżnieniu od innych szefów, nasz chyba nie wpadnie na pomysł, żeby skorzystać z takich atrakcji w Zegrzu. Sama chętnie skorzystałabym z takich skuterów wodnych lub łodzi motorowych. Fakt jest jeden szefowie muszą jednak mieć świadomość, że takie rzeczy są potrzebne, a nie tylko wystawiać ręce i brać i wymagać.

Marioleczka

Posty: 17

 
Akurat miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie dla firm w Warszawie, więc powiem jedno. Im dłuższa, tym lepiej, choć nie do końca każda forma rozrywki mi odpowiadała. Najlepsze są jak dla mnie terenówki, tu można się wyszaleć, no i skutery wodne, jak jest ku temu okazja, pogoda sprzyja.

Jacuś24

Posty: 19

 
Takie imprezy 4x4 w Warszawie muszą być naprawdę spoko. Tylko, że w wypadku naszej firmy raczej nie zanosi się na taki wyjazd integracyjny :(

Cziczin

Posty: 19

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

1AdamoSk

Posty: 29