Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Pobierz piosenki - gdzie szukać?

Pobierz piosenki - gdzie szukać?

Hej szukam jak pobrać piosenki za darmo, jeśli znacie jakieś strony to napiszcie, jeśli ściąganie plików nie kosztuje mnóstwo to również proszę o namiary na stronę.

muzyczny55

Posty: 18

 
Ja korzystam od jakiegoś czasu z tej stronki http://pobierzpiosenki.pl. Polecam ją bo jest intuicyjna i łatwo się z niej pobiera piosenki . Miałem styczność z różnymi, więc mam porównanie.

Polaczek90

Posty: 10

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Lecz to nie jest chyba wina strony natomiast mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

Lux-Mark

Posty: 19

 
Jak kiedyś pobierałeś piosenki z sieci to zapewne dobrze wiesz, ile czasu trzeba nad tym spędzić. To nie dla mnie. Posłuchać owszem, ale ściągać większe ilości wolę w inny sposób niż z tych darmówek. Pozdrawiam.

ZaNK3R

Posty: 25

 
Znalazłam świetny ranking jeśli chodzi o mp3 za darmo. O każdym z nich napisane jest kilka najważniejszych informacji. Bardzo fajna stronka.

bodeksus

Posty: 24

 
Mnie również nie udało się pobrać piosenki, którą chciałam za darmo. Tak to już jest, że nic nie ma za darmo. Tym niezwyklej jeśli nie chodzi o oklepane kawałki.

Darjusa

Posty: 18

 
Ja zawsze mam problemy ze znalezieniem w internecie darmowych mp3, które mnie interesują, ale widać, że ta strona prowadzona jest dość rzetelnie i można rzeczywiście znaleźć na niej sporą ilość muzyki. Dość często z tego co widzę jest aktualizowana.

Czorny1337

Posty: 16

 
Ja pobierałam mp3 chyba już ze wszystkich możliwych miejsc. Oczywiście chodzi mi o darmowe strony i to co zauważyłam to zdecydowana różnica w jakości utworów. Nawet najmniejszy płatny pakiet to lepsza jakość nagrań. Jest wybór, za lepsze trzeba zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

chmiel80

Posty: 32

 
Denerwuję się, gdy chcę pobrać mp3 i wszystko się zwiesza. Najważniejsze na takich stronach jest to, by była prosta w obsłudze i działała jak się należy.

1AdamoSk

Posty: 29

 
Nigdy nie ściągałam mp3 za darmo. Zawsze odpłatnie i też myślę, że jest zdecydowana różnica pomiędzy jakością plików. Wydaje mi się, że w tych darmowych trudno jest znaleźć coś oryginalnego, a jedynie hity z list przebojów. Pozdrawiam wszystkich na forum.

Black_Riot

Posty: 12