Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Fototapety

Fototapety

Witam cieplutko ;> Szukam dobrego sklepu z fototapetami w sieci. Ktoś coś? Gdzie kupować, gdzie mają duży wybór, różne formaty, wysokogatunkowe materiały ale za przystępne pieniążki?

Kitas

Posty: 5

 
Mi się podobają generalnie motywy i gadżety z lat przedwojennych więc jeśli bym szukala jakiejs fototapety to może ze śpiewającym Dymszą, albo Bodo...tamte czasy miały zupełnie inny klimat niż te nasze szybkie i często pozbawione duszy XXI wieczne.

mniszekk6

Posty: 10

 
Ciekawy efekt dają te fototapety które imitują deski, cegłówki, jakieś kamienne płyty, panele i inne rzeczy które normalnie montuje się na ścianę. Czasami naprawdę trudno rozróżnić czy na ścianie jest naturalna czerwona cegła czy tapeta, tak bardzo te grafiki są przekonujące i dobrze wydrukowane. Ja mam właśnie taki motyw zamówiony przez fototap.pl i często się ludzie nabierają i pytają czy trudno było mi te cegłę tak ułożyć na ścianie ;-)

Kobitka22

Posty: 11

 
Na trudne warunki jeśli chodzi o stan ściany to najlepsze są tapety winylowe z flizeliną z tego co wiem. Najtrudniej z kolei poradzić sobie z papierem, taką fototapetę to już najlepiej byłoby zlecić jakiemuś fachurze z doświadczeniem.

crisdean

Posty: 19

 
Fototapety są dobrym urozmaiceniem w nudnych wnetrzach, z tego tytułu to bym polecał zwłaszcza do jakiś biur gabinetów tego typu miejsc. Dodadzą nowego zycia aranżacjom za w sumei małe pienądze i przy niedużym nakładzie pracy.

Dzidzia

Posty: 12

 
Teraz jakość grafik na fototapetach jest zupełnie inna niż kiedyś...lepsza. Kiedyś fototapety raz że były na gorszym materiale robione, szybko się rwały i też łapały promienie słoneczne przez co kolor się zmywał. Teraz pod tym względem to wszystko wygląda o niebo lepiej.

TomekK

Posty: 8

 
Z tapetami jeszcze nigdy nie miałem problemów, raczej łatwo mi szło całe klejenie. Moze wynika to z tego że swoje pierwsze doświadczenia z tym materiałem miałem lata temu, kiedy tapety były w gorszej jakości i trzeba było się naprawdę natrudzić żeby coś takiego dobrze przymocować. Teraz idzie to dużo łatwiej, nawet dla zupełnego laika.

Miki789

Posty: 11

 
W fototapecie zawsze najważniejsza jest jakość materiału. Papierowych czy lateksowych to bym raczej nie doradzał. Słabo kryją nierówności na ścianie i są wyjątkowo trudne w montażu dla niewprawionej osoby.

alibaster5

Posty: 19

 
Znam historię kobiety, która po rozstaniu się ze swoim facetem wpadła w taki jakiś dziwny trans, że zaczęła sobie robić jego ołtarzyki w mieszkaniu i właśnie nawet fototapetę z jego zdjęciem wrzuciła sobie na ścianę za łożkiem....

pawel253

Posty: 11

 
Myślę że kładzenie tapety jest prostsze niż malowanie ścian. W każdym razie mi łatwiej poszło z klejeniem niż z malowaniem. Oczywiście dużo zależy od jakości tapety, te z flizeliną nakłada się łatwiej niż lateksowe.

plertoo3

Posty: 9