Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Portrety na zamówienie, sklep online ?

Portrety na zamówienie, sklep online ?

Mam nadzieję kochani, że polecicie mi jakąś rzetelną stronkę, galerię sztuki internetową. Chciałabym kupić obraz na prezent ślubny i szukam profesjonalistów malarzy. Prezent ślubny musi być na poziomie.

Krakus

Posty: 8

 
Jak dla mnie to najfajniejsze jest to, że galeria sztuki ma też swoja stronę internetową i można tam dokonywać zakupów. Generalnie to nie mam czasu na częste wychodzenia do takich miejsc, zatem ta sprawa jest świetna. Wiem, że jeżeli chodzi o przesyłkę, to bardzo prędko przychodzi i jest bardzo dobrze zabezpieczona.

daron64

Posty: 18

 
Wyszło wspaniale. Zamówiliśmy u pana Zbigniewa portret ślubny. Zainteresowanym możemy przesłać na maila, ale chyba nie ma potrzeby na stronie internetowej galerii można zobaczyć takie przykładowe portrety i fotografie, na podstawie których były malowane. Bardzo dziękujemy, pamiątka jest genialna.

codePerformance

Posty: 19

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, której nie da się powiesić na ścianę. Jeśli już zamawiać, to w profesjonalnej galerii sztuki.

codePerformance

Posty: 14

 
https://www.oprawiamyobrazy.pl/ramy-oprawy-obrazow/ - dla zainteresowanych najlepsza oprawa obrazów jeżeli chodzi o Łódź. Doradzają, pomagają. Nie trzeba się na niczym znać, robią to za Ciebie, efekt jest genialny.

Kitas

Posty: 11

 
My jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami takiego portretu. Moja mama odnalazła galerię i zobaczyła, iż portrety ślubne ze fotografii są piękne i dobrze byłoby nam taki sprezentować. Kapitalna niespodzianka:)

pieknalala

Posty: 17

 
U mnie też spoko. Jeśli chodzi o portrety ślubne to najlepiej zlecić je panu Zbigniewowi. To mistrz od tych spraw. Mój portret wyszedł mu wspaniale, wobec tego polecam. Na stronie macie mnóstwo przykładowych prac.

robbin1

Posty: 24

 
Strasznie podobają mi się portrety olejne. Chyba skuszę się i zamówię dla swoich rodziców. Mają tyle zdjęć, z których portret wyszedłby wspaniale. Niedługo rocznica ich ślubu, więc prezent byłby wspaniały.

namok

Posty: 14