Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Fototapety

Fototapety

Witam cieplutko ;> Szukam dobrego sklepu z fototapetami w sieci. Ktoś coś? Gdzie kupować, gdzie mają duży wybór, różne formaty, wysokogatunkowe materiały ale za przystępne pieniążki?

namok

Posty: 5

 
Mogę podpowiedzieć sklep internetowy fototap.pl. Wybór jest bardzo wszechstronny, można u nich kupić fototapetę do dużego dziennego pokoju ale równie dobrze do sypialni pokoju dzieci, czy kuchni. Gusta są rózne, jednemu się spodoba jakiś widok na afrykańskie safari, innemu neony NY po zmroku...ja wolę te drugie obrazki.

Penio

Posty: 21

 
Przejrzyj dział z inspiracjami przy zakupie fototapet. Wiele sklepów internetowych posiada tysiące wzorów do dyspozycji. Własna grafika też najczęściej wchodzi w grę.

wicio149

Posty: 9

 
Pamiętaj, że nie musisz z gotowych wzorów korzystać. Najlepiej wysłać coś własnego, ulubioną grafikę. Najczęściej nie ma żadnych problemów z prawami autorskimi.

johncena67

Posty: 19

 
Na niemieckiej fizelinie zamawiaj fototapety. Bardzo dobry materiał, niezawodny przez długie lata. Jedna z lepszych wskazówek :)

NanoPIK

Posty: 18

 
Na pewno fototapeta tańsza i lepsza niż standardowy obraz. Do tego prosta w montażu, samodzielnie sobie poradzisz. Grunt, żebyś poprosił o dokładne zabezpieczenie w transporcie.

Wariat

Posty: 16

 
Przemyśl jeszcze panel szklany do fototapety. Znacznie fajniej wtedy wygląda, ewentualnie laminowanie, jeżeli masz zamiar wstawić do wnętrz, gdzie będzie jakiś kontakt z wodą.

Klakier

Posty: 5

 
Bierz taką fototapetę, która przeciwstawia się promieniom słonecznym, żeby nie traciła kolorów, bo to strasznie wygląda, jak masz projekt graficzny na złym materiale. Fizelina teraz jest chyba najpopularniejsza, z tego co pamiętam.

Andzia

Posty: 12

 
Na twoim miejscu bym jednak zlecił komuś montaż fototapety, bo można głupie błędy zrobić i zmarnować inwestycję.

AlllB

Posty: 20