Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

architekt wnetrz warszawa, opinie

architekt wnetrz warszawa, opinie

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu architekta wnetrz z Warszawy, który miałby wolne terminy i zajął się naszym mieszkaniem. Potrzebuję naprawdę czegoś bardzo dobrego, jeśli chodzi o zaprojektowanie małego mieszkanka.

Andziaaan

Posty: 5

 
Jak ktoś zna tu dobrych usługodawców, to bardzo chętnie zapoznam się z portfolio. Mam poważny dylemat, kogo warto wybrać. Nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia. Nigdy nie korzystałem z usług architekta wnetrz, a widzę, że w naszej kochanej Warszawie jest ich sporo.

Warszawiak

Posty: 8

 
Też czekam na namiary na architekta wnętrz z Warszawy, który nie jest drogi. Oczywiście zależy mi na w pełni profesjonalnych usługach. Jak myślicie, czy projekt połączenie salonu z kuchnią i jadalnią to aranżacja wymagająca? Nie wiem, z jakim kosztem musiałbym się tu liczyć.

pieknalala

Posty: 17

 
I dobrze, że jest mnóstwo firm projektowych. Masz wybór. Każda firma z reguły ma swoją stronę, na jakiej możesz zapoznać się z portfolio. Wiadomo, że tak do końca nie ma co się nim sugerować, natomiast to już duże coś. Gdy przejrzałem kilka usług projektowania wnętrz w Warszawie, bez problemu wybrałem usługodawcę, który okazał się potem mega skuteczny.

Boss

Posty: 9

 
Nigdy nie mieliśmy do czynienia z usługami projektowania wnetrz, dlatego szukaliśmy pomocy wśród znajomych. Nie zawiedliśmy się na usługach tej firmy z Warszawy http://prostudio.pl.

Orolniki

Posty: 21

 
O widzę, że wątek wciąż aktualny. Sama zastanawiam się, czy uda mi się znaleźć architekta wnętrz w Warszawie, który ma jeszcze wolne terminy na ten rok :D Dzwoniłam do dwóch i niestety :(

labuh

Posty: 8

 
A taki architekt wnętrz jest w stanie wykonać prędko wstępną wycenę i czy za takie coś się płaci? Potrzebna mi firma z Warszawy, której zaufam. Chodzi o powierzchnię sklepową, która koniecznie musi być niezwykle dobrze zaaranżowana. Duża przestrzeń i sam jakoś nie mogę odnaleźć pomysłu.

Klakier

Posty: 9