Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

plisy okienne Mazowieckie, jaka firma?

plisy okienne Mazowieckie, jaka firma?

Podobają mi się plisy okienne. Fajnie wyglądają wewnątrz i na zewnątrz no i są rzeczywiście bardzo funkcjonalne. Da się je samemu zamontować? A może znacie sklep z woj. mazowieckiego z usługami montażu. Dzięki za wszelką pomoc.

Gruszek2

Posty: 6

 
Jeszcze nie miałam okazji w rzeczywistości sprawdzić, jak takie plisy wyglądają i jak działają. Mam rozeznanie w roletach dzień noc, które kupiłam w Warszawie wraz z montażem. Jestem zadowolona. Pewnie minie trochę czasu i znowu będę zmieniała. Być może wtedy zdecydują się na plisowane żaluzje, które dziś są naprawdę bardzo modnym rozwiązaniem.

Hoteowo24h

Posty: 13

 
Nie sądziłam, że plisy okienne to aż tyle możliwości. Firma z Warszawy wykonała kawał dobrej roboty. Montaż szybko i w końcu salon wygląda tak, jak już od dawna powinien :D Jestem bardzo zadowolona.

Max Pejnn

Posty: 15

 
A ja z własnego doświadczenia polecam plisy u któregoś z porządnych usługodawców z Warszawy. Według mnie są o niebo doskonalsze od żaluzji. Każdy ma swoje swoje upodobania, niemniej jednak plisowane żaluzje są rzeczywiście nowoczesnym rozwiązaniem.

michał

Posty: 4

 
Każdy ma inne wymagania, dlatego trudno ocenić, co będzie najlepsze. W dużych pomieszczeniach fajnie prezentują się żaluzje drewniane. W Warszawie jest tego naprawdę spora ilość do wyboru.

david011

Posty: 18

 
Muszę się pochwalić, ale też polecić. Nie byłam przekonana do rolet rzymskich, ale po ich zamontowaniu nie zamieniłabym na żadne inne. Na terenie woj. mazowieckiego działa wielu usługodawców i sprzedawców z prawdziwego zdarzenia. Wybrałam rolety z jakościowej tkaniny. Świetnie sprawdzają się zarówno w mieszkaniu, jak i w pokoju biurowym. Polecam.

Ryszardzik3

Posty: 10

 
A żaluzje w Warszawie? Chciałbym w jednym miejscu zamówić produkt i montaż. Nie jestem pewien, czy dobrze robię, że zdecydowałem się na pierwszą z brzegu ofertę. Nie mam czasu. Polecacie kogoś konkretnie?

Yuri20

Posty: 9

 
Tak też będę musiała zrobić. Nie chcę niczego popsuć. Zastanawiam się, jak zamontować rolety, do sufitu czy na oknie? Może znajdę jakąś firmę w mazowieckim, która doradzi najlepsze rozwiązanie.

bruklin187

Posty: 10

 
Jak szukasz rolet rzymskich w Warszawie, to zajrzyj na tę stronę http://ombra.pl/zaslony-rzymskie/. Sprzedawca i usługodawca. Wyborne produkty. Cena niewygórowana. Cieszę się, iż żaluzje zamówiłam u nich. Będą na lata. Od razu widać było, iż to solidny produkt.

Ptaszyna

Posty: 17

 
Każdy ma różne wymagania, wobec tego trudno ocenić, co będzie najlepsze. W wielkich pomieszczeniach fajnie prezentują się żaluzje drewniane. W Warszawie jest tego naprawdę spora liczba do wyboru.

bobuś34

Posty: 8