Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Jak to jest z systemami erp

Jak to jest z systemami erp

Witam.

Czy znacie może system do sprawnego wspierania czynności marketingowych (e-commerce)? Zależy mi na obsłudze procesu sprzedaży, promocji oraz obsłudze klienta w formie po-sprzedażowej.

ZaNK3R

Posty: 20

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

bodeksus

Posty: 24

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

Sebo

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

reavan

Posty: 16

 
Oby wyszło na Twoje. Ja nie korzystałam nigdy z innego programu niż Subiekt, więc nie mogę Ci doradzić.

tubbytimmy1

Posty: 24

 
To, co Ci mogę polecić to nie firma a rodzaj działania.

Jeśli chcesz, aby system był stabilny to wybieraj już gotowe rozwiązania i jedynie te, które opierają się na danych zapisanych na dysku sieciowym a nie na serwerze - to się nigdy nie sprawdza.

izzy86

Posty: 27

 
CRM w obecnych czasach należy traktować jako narzędzie pracy oraz analizy. Obecnie każdy z większych i bardziej popularnych systemów ma jakiś stopień probabilistyczny w swoich statystykach.

Reklama

Posty: 32

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

Intro_69

Posty: 22