Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Biuro tłumaczeń w Warszawie, które polecacie?

Biuro tłumaczeń w Warszawie, które polecacie?

Witam serdecznie. Kogo mi polecicie w zakresie tłumaczenia dokumentów? Zależy mi, aby kontakt z biurem tłumaczeń stał na satysfakcjonująco wysokim poziomie. To mój główny warunek współpracy :)

mniszek5

Posty: 10

 
Polecę Wam jedno biuro tłumaczeń, z jakiego usług przyszło mi korzystać. Chodzi mianowicie o firmę http://tlumaczeniaekspresowe.pl, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Cenię ich za rozsądne terminy wykonania tłumaczeń, jakich po prostu dotrzymują. Uprzednio sporo firm nie było w stanie dotrzymać terminu. Polecam serdecznie! :)

jirajamgo

Posty: 29

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, iż musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny kilku biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało stosowne rekomendacje od klientów.

fuey

Posty: 15

 
Właściwie to nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

Gregor55

Posty: 21

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na stosownym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na którym etapie jest moje tłumaczenie.

Zwłaszcza, że zawsze zlecam dość sporą liczba dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

robbin1

Posty: 24

 
Z mojej perspektywy kontakt z biurem tłumaczeń powinien być niezmiernie dobry. Chodzi o to, aby odpowiadali oni na bieżąco na nasze maile, a także odbierali telefony. Konsument może dzięki temu zyskać pewność, iż ktoś troszczy się o to, aby terminy zostały dotrzymane i chce udzielić klientom odpowiedzi w tym temacie :)

iwanowskis

Posty: 18

 
Biura tłumaczeń w Warszawie posiadają niezmiernie rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, iż istnieje możliwość przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej możliwości, ale dobrze wiedzieć, iż istnieje taka szansa :)

AlllB

Posty: 20

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, ale nie rozczarowałem się, jeśli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, że kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

konrad28

Posty: 21

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, ponieważ dzięki nim znalazłem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, że Wasze wypowiedzi są w stanie naprawdę pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

Dzidzia

Posty: 9