Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Dobry tłumacz rumuński

Dobry tłumacz rumuński

Hej. W domu we własnym zakresie przygotowałam sobie tłumaczenie dokumentów od samochodu.

Czy teraz tłumacz przysięgły rumuńskiego mi je sprawdzi i podbije?

figurka

Posty: 19

 
Trzeba być faktycznie zdolnym, aby chwilę po skończeniu studiów pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego. Jestem zaskoczony, bo pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, a tym bardziej egzaminów państwowych z poziomu znajomości języka rumuńskiego.

Warszawiak

Posty: 19

 
Osobiście nie uważam, że tłumacz rumuński to tylko i wyłącznie absolwent filologii rumuńskiej. Ja raczej stawiam na ludzi, którzy posiadają duże doświadczenie i choć kilka razy gościli w kraju, gdzie ludzie w tym języku porozumiewają się każdego dnia.

Katolik

Posty: 18

 
Jeżeli o to pytasz, to tłumaczy rumuńskiego w warszawie nie brakuje. To przecież stolica naszego państwa i popyt na takie usługi jest gigantyczny. Tam przecież mieszka najwięcej ludzi, a ponadto to właśnie w Warszawie swoje siedziby mają ambasady i najwyższe urzędy.

ZaNK3R

Posty: 25

 
Uwielbiam osób z pasją. Zatem twierdzę, że dobry tłumacz rumuński musi kochać swoją pracę i nią żyć. Wówczas współpraca z takim człowiekiem odbywa się bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Przykładem takiego tłumacza jest http://www.tlumaczeniarumunski.pl, jakiej zlecam zadania już od ładnych kilku lat.

eloop

Posty: 26

 
Zapotrzebowanie na tłumaczy widoczne było zawsze. Są to przecież bardzo wykształceni ludzie. Nie dziwię się więc, że tłumacz rumuński w warszawie ma tyle zleceń. W tym języku brakuje nam translatorów.

jpyzio

Posty: 22

 
Rumuński nie jest wbrew pozorom trudnym językiem do nauki. Mówił mi o tym kiedyś mój tłumacz rumuński, który po pięcioletnich studiach filologicznych rozpoczął prowadzić prywatną działalność translatorską.

DJboutit2

Posty: 17

 
Największe zainteresowanie tłumaczeniami rumuńsko-polskimi było widoczne zaraz po wejściu Rumunii do Unii Europejskiej. Teraz emocje troszkę opadły, lecz każdy pracujący w Polsce tłumacz języka rumuńskiego nie może narzekać na brak zleceń. Rumuński to przecież wciąż niezwykle popularny język wśród Polaków.

fuey

Posty: 15

 
Pracowanie jako tłumacz rumuński w warszawie to niezwykle opłacalna profesja. Albowiem większa część translatorów w stolicy pracuje na etatach w administracji rządowej.

Illilakip

Posty: 17

 
Jeżeli posiadasz pisma wydane przez sąd w języku rumuńskim, to ich przekładem powinien zająć się tłumacz przysięgły rumuńskiego. Tylko on posiada funkcję, która pozwala mu na dokonanie poświadczenia zgodność i prawidłowości dokonanego przekładu.

Alexxxi

Posty: 22