Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szukam prezentu dla dziewczyny

Szukam prezentu dla dziewczyny

Witam serdecznie.

Jestem Mariusz i prowadzę mały sklep drogeryjny. Pracują u mnie 3 urocze Panie i chce im sprawić przyjemność na święta i coś nabyć. Dwie z nich nie piją alkoholu więc ten temat odpada.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Adma567

Posty: 31

 
A ja wiem co zakupić, natomiast nie powiem :P Nie no nie będę zołza xD kup ramkę na fotografie! Ja zakupiłam mamie na urodziny ramkę taką http://multiframe.eu/inne/67-zegar-z-ramkami-na-6-zdjec.html i wsadziłam tam fotografie mamy i taty jak byli w moim wieku. Prezent się niesłychanie spodobał i nie poszedł do szafy A ładnie stoi na kredensie. Porównywałam cenę tego drzewka w innym sklepie, natomiast tu wychodzi taniej.

Pozdrawiam :*

jonek91

Posty: 26

 
Ufff...

trudny temat sobie wybrałeś ogólnie Ci powiem. Ja jako prezent na parapetówkę ostatnio kumpeli nabyłem ramkę na zdjęcia taką łączoną, iż tam tych zdjęć kilka wsadzisz i jej się podobało. Generalnie laski się mnie potem wypytywały skąd ja to nabyłem więc chyba prezent się udał.

Sarenka

Posty: 23

 
Moja firma niedawno, na swoje 3cie urodziny miała upominek dla pracownika w postaci takiej ładnej ramki dla fotografie, czarna rama taka zdobiona z kwiatami. Szef powiedział, iż się nie obrazi jak nie wstawimy tak fotografie firmowego :P to była taka fajna, zgrabna ramka, iż szło to położyć i powiesić, więc może takie coś?

Max Pejnn

Posty: 11

 
Jak ja kocham robić prezenty.

Generalnie moja ciocia niedawno miała 70te urodziny więc ja już przejrzałam całego neta w poszukiwaniu tego co można zakupić starszej osobie i to wcale nie jest takie wyzwanie, Czy kupujesz starszej Pani, szefowi czy kumpeli to zawsze idzie coś wymyślić. Na przykład ostatnio natrafiłam na stronę z ramkami do zdjęć i siedziałam tam chyba godzinę, albowiem taki wybór mieli :P więc móc i chcieć A będzie wam dane :J

Sebo

Posty: 19

 
Kup ramkę na zdjęcia, albo taki zestaw ramek. Ja ostatnio kupiłam tutaj multiframe.eu taki zegar na ścianę, który jest poprostu uroczy, ładnie wykonany jak od artysty :P oni tam na tej stronce też mają ramki zwyczajne i takie podwójne i takie jakby obrazy ze swoich zdjęć możesz zrobić. Pożądane byłoby zbadać mają rzeczywiście sporo produktów.

daron64

Posty: 19

 
A oglądałeś może ramki na fotografie? To jest świetny pomysł na mnóstwo okazji, kupiłam taką ramkę http://multiframe.eu/35-multiramki babci ostatnio na 50lecie ich małżeństwa z dziadkiem i w środek dałam ich zdjęcie ze ślubu. Babcia kochana, aż się popłakała ze wzruszenia J Sama bym chciała kiedyś taki prezent zdobyć. Ta ramka, którą ja kupiłam była taka bielutka w starszym stylu, niemniej jednak są i innowacyjne i drzewka do powieszenia zdjęć, wybór spory faktycznie.

dobryrd

Posty: 19

 
Ostatnio miałam ten sam kłopot i w sumie nie wiem co Ci doradzić. Ja zakupiłam ramkę na zdjęcia, albowiem moja znajoma kocha robić fotografie swojemu dziecku więc tak, żeby miała gdzie je wsadzać to właśnie ramka, A tobie co tu poradzić... może kup to samo, drogo nie jest A jest to prezent na lata i pewnie większa część osob przypadnie do gustu.

Reklama

Posty: 32

 
Ja zdobyłam taką ładną ramkę i zegar ze zdjęciami. Prezent bardzo fajny, bowiem praktyczny. Czekoladki i kwiaty to przeżytek! :P W ogóle ja nie wiem dlaczego osób nie mogą coś samemu wymyślić, wystarczy ruszyć głową

Śmieszek

Posty: 19

 
Nie wiem trudno coś wymyślić od tak kurcze :/ moja mama poszła niedawno na ślub koleżanki. One się mało znały A ślub był skromny więc moja mam zakupiła im taki zegar ze zdjęciami. Drogi nie był A niezwykle ładny. Ona niedawno zakupiła z facetem nowe mieszkanie na kredyt i się urządzają więc do fajny prezent myślę.

Kruszyn99

Posty: 26