Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy ktoś poleci mi sklep z mozaiką do kuchni ?

Czy ktoś poleci mi sklep z mozaiką do kuchni ?

Żona uparła się na mozaikę.

Szukam sklepów, w których jest duży wybór i znośne w miarę ceny.

serbuś

Posty: 9

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

RafBe

Posty: 29

 
Tu masz spory wybór gresu http://www.lu-go.pl.

Ceny są dość przystępne, dlatego polecam. Sam zrobiłem u nich niemały zakup, jakość produktów jest bardzo wysoka. Gresem zrobiłem w domu podłogi w przedpokoju, kuchni i łazience. Wyszło fajnie a z tym surowcem będzie z pewnością trwale i na długo.

gagarin

Posty: 17

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

Sarenka

Posty: 23

 
Zastanawiałem się nad kupnem płytek w postaci mozaiki do łazienki. Nie chciałbym całej w tym stylu, tylko ta ściana z lustrem. Może jakość fajnie bym je obudował. Poszukiwałem projektów w sieci, niemniej jednak nic nie udało mi się znaleźć ciekawego. Może wy macie jakieś sposoby. Jak coś, czekam, albo trzeba będzie się udać do fachowców.

Polaczek90

Posty: 18

 
Z płytkami bywa różnie. Jak robiłem remont w domu wydawało mi się, że kupuję w rzeczywiście dobrym sklepie. Zapłaciłem nie mało, a ich marna jakość po roku czasu dała o sobie znać.

Sewerynus

Posty: 16

 
Już od dawna podoba mi się wykańczanie wnętrz przy użyciu mozaiki. Dlatego też i w swoim salonie postawiłam na taki motyw, wyszło przecudownie. Projektem zajęli się specjaliści.

Alim45

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o podłogę w kuchni to ja mam drewnianą i wcale nie narzekam. Mam dzieci i to ciepło, które pozwala im człapać po niej to dla mnie największa zaleta. Polecam.

blain_23

Posty: 30