Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

usługi remontowe

usługi remontowe

Znacie jakąś dobrą firmę budowlaną, która wykonuje takie prace wykończeniowe jak malowanie oraz tapetowanie? Tylko chodzi mi o firmę niepijącą, pracującą ;-)) Tak tylko piszę, bo różnie się zdarza z tymi budowlańcami..

xacax

Posty: 16

 
OJ, u nas to by się przydało łazienkę odnowić. Wygląda tragicznie, zaś ciągle kasy brakuje na jakiś dobry remont. Szkoda, że na jakimś grouponie nie ma takich rzeczy jak – usługi budowlane itd.

Mr Frog

Posty: 14

 
Pogadam z kolegą, on pracuje w jednej firmie, to się przynajmniej dowiem ile oni biorą. Bo z tego co wiem to stawki są dość rozbieżne, w zależności od firmy. Pzdr.

konrad28

Posty: 21

 
Mam już jedną ekipę do wypłytkowania łazienki oraz kuchni nagraną, zobaczę jak się spiszą i dam znać co to za jedni;) Póki co robią pozytywne wrażenie. Pozdrawiam!

HiT92

Posty: 22

 
Heh, dzisiaj to firmy remontowe to jest już inny standard usług niż kiedyś – wyższy of corse ;) Jak się poogląda takie filmy jak Miś, czy Alternatywy 4...tam to była jakość usług :D Będzie pan zadowolony...i te sprawy :D

Gumis

Posty: 26

 
Ja to poszukiwałem jakiś interesujących pomysłów na aranż sypialni, włącznie z garderobą i niezwykle mi pomógł Wojciech Gośliński. Wybrał fajny projekt i jego ludzie zajęli się jego wykonaniem w tempie ekspresowym. Pożądane byłoby sobie zbadać jego stronkę – www.abartremonty.pl. Tam jest całe info o ofercie, są również referencje. Bez wątpienia firma ubezpieczona itd.

djramu

Posty: 26

 
Sam poszukuję kogoś, kto by mi płytki w kuchni wyłożył. Myślałem, czy by się tym samemu nie zająć, lecz jednak rozsądek wygrał i odpuszczam, wolę żeby to jakiś fachura prosto i na lata wykonał.

guru67

Posty: 20

 
Miałem jakiś rok temu ekipę remontową w domu, lecz ich to nie polecę za bardzo...narobili bałaganu, w ogóle po sobie nie posprzątali, palili jak najęci...ech.

Krzysio

Posty: 19

 
Mam znajomego, który ma swoją firmę budowlaną, ale pod Warszawą. Kiedyś mi trochę pomagał w remoncie, zawsze to jakaś fachowa ręka była w pobliżu ;)

strom

Posty: 22