Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kupię siatki na schody

Kupię siatki na schody

Szukam sprawdzonych propozycji siatek na schody. Jeżeli znacie jakiś sprawdzony sklep, to chętnie skorzystam. Jeszcze mam pytanie o montaż, czy coś takiego jest łatwo wykonać samemu, czy może jednak zamówić fachowców?

tomeix

Posty: 8

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Bardzo skuteczne i pomocne :)

Rico

Posty: 19

 
Z dzieciakami to sama prawda, dlatego my też już planujemy kupowanie siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba wykonać ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

olikt56

Posty: 7

 
Nawet nie miałam pojęcia, że te siatki dla domu mają aż tak sporo zastosowań :) Muszę przekazać informację mężowi, że może działać z ogrodzeniem placu zabaw w ogrodzie :D

pawelek75

Posty: 20

 
Tutaj macie świetne rozwiązania z siatek na okna https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkana-okno. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest niesłychanie dobra także, jeżeli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

KKkurol

Posty: 12

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, że te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Świetna sprawa, polecam każdemu.

klimnny6

Posty: 9

 
Ja na razie zamontowałem siatki na okna, ale mam w planach zamontować też na balkonie, ponieważ będzie bezpieczniej :) Chodzi oczywiście o dzieci, ale nie ukrywam, że nasz kotek ma też pstro w głowie, więc i jemu się przydadzą. Fajnie, że to produkty odporne na warunki pogodowe.

Galagda

Posty: 13