Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Obrazy olejne, szukam !!

Obrazy olejne, szukam !!

Witam, szukam obrazu do sypialni. Jest po remoncie i mam w niej raczej nowoczesny klimat. Proponujecie coś kochani, może znacie adres jakiejś rzetelnej sprzedaży obrazów w Warszawie. Liczę na wasze pomysły:)

Ciapek

Posty: 16

 
Nie powiem, bo nieraz sam mam ochotę wybrać się do takiej galerii sztuki. Nie każdy artysta mnie jednak interesuje, może bardziej temat. Lubię oglądać abstrakcje i takie tam zakręcone obrazy.

audi25

Posty: 9

 
Jakoś nie miałam okazji odwiedzić tej galerii. Ale na stronie internetowej przeglądałam obrazy olejne i widać, że tu w Łodzi działają sami profesjonaliści. Bardzo fajnie, że ceny mają znośne. Chyba zdecyduję się na taki właśnie prezent dla rodziców na ich rocznicę ślubu.

helloo333

Posty: 13

 
To moja kochana galeria sztuki, gdzie bardzo często zaglądam http://www.galeria-mad.pl. Jeżeli szukacie czegoś naprawdę na poziomie, to szczerze polecam, można też zamówić sobie portret. Ogólnie pełen profesjonalizm transakcji. Jest ok.

RafBe

Posty: 29

 
Nie powiem, albowiem niekiedy sam mam ochotę wybrać się do takiej galerii sztuki. Nie każdy artysta mnie jednak interesuje, może bardziej temat. Lubię oglądać abstrakcje i takie tam zakręcone obrazy.

Katolik

Posty: 20

 
Pomysł portretów na zamówienie na prezent jest ekstra. Chcę zrobić swojej chrześnicy taki, ale nie wiem kogo wybrać. Zależy mi na tym, żeby wyszło profesjonalnie. Nie liczę się akurat tak bardzo z ceną, czy kogoś konkretnego proponujecie z tej galerii?

Złoty

Posty: 12

 
Nie bardzo umiem polecić jakąś dobrą galerię obrazów w Warszawie. Jeśli mam zamiar kupić obraz, zdecydowanie częściej udaję się w jego poszukiwaniu do internetu:) Pamiętajcie jednak, by dobrze taką galerię sprawdzić, poczytać opinie itd. Nigdy nie zostałam oszukana, ale jak to się mówi lepiej na zimne dmuchać.

namok

Posty: 17

 
Ja nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słońca. Ale akurat w tym wypadku mogłam. Bo to bardzo rzetelnie prowadzona galeria i sprzedaż obrazów dokładnie w Warszawie, z jaką nie zawsze można się spotkać na każdym kroku.

Zob4567

Posty: 19

 
Osobiście również podobają mi się portrety w oleju. Nigdy jednak nie szukałam oferty portretów na zamówienie, więc nie wiem na co zwracać uwagę. Nie wiem też jaką fotografię wybrać. Ogólnie zawsze jestem niezdecydowana, ale w tym wypadku muszę to zmienić:) Pozdrawiam kochani.

namok

Posty: 10